Prečo si vybrať naše produkty?

 

Nehľadajme v tom nič viac ako to čo je nám najprirodzenejšie, byť sami sebou, pretože nejde o žiadne špeciálne duchovno ani žiaden smer, ktorý by ste mali uznávať...všetko tkvie iba v našej prirodzenosti

 

Prečo si vybrať naše sviečky?

 

Okrem toho, že sú čisto prírodné, obsahujú 100% prírodný sójový vosk, prírodné esenciálne oleje z bylín a niektoré z nich aj sušené bylinky a kamene, nesú v sebe veľmi dôležité informácie, ktoré vám prostredníctvom nich chcem odovzdať. Aktuálne máme tri série sviečok z ktorých jedna sa skladá z bylinných sviečok, ktoré majú svoje špecifické účinky. Avšak ďalšie dve série majú za úlohu odovzdať vám všetko potrebné čo vám môže ukázať ako si pomôcť v živote zvládnuť rôzne situácie a pochopiť tak svojej podstate. Všetko má svoju hlavu a pätu a preto som tieto série vytvorila. Poďme si ich v krátkosti predstaviť:

 

Séria prírodných sviečok tri elementy

Obsahuje tri sviečky POKOJ, DÝCHANIE a LÁSKA, ktoré odzrkadľujú tri roviny nášho života, ktorými je potrebné začať, aby sme naštartovali náš nový pohľad na život.

Sviečky tieto roviny zastupujú a ja vám ku nim pridávam moju skúsenosť v pár myšlienkach, ktoré vám postupne predstavím.

 

Séria prírodných sviečok Zázrak v sviečke

Obsahuje tri sviečky POZITÍVNE VIBRÁCIE, ČISTÁ MYSEĽ a DOBRÝ SPÁNOK, ktoré nadväzujú na predošlú sériu a prostredníctvom ich významu vám odovzdám ešte hlbší pohľad do tejto tématiky.

 

Séria bylinných sviečok

Obsahuje 6 bylinných sviečok Levanduľa, Jazmín, Eukalyptus a mäta, Bylinka, Ruža a dopĺňa ich sviečka Les. Sviečky zastupujú prírodu a poukazujú na účinky byliniek. Túto sériu by som postupne rada doplniť aj o iné bylinné sviečky, keďže byliniek je nespočetné množstvo a ich esencie a účinky sú nenahraditeľné.

 

Zázračná alchemilka predstavuje to čo žijem

 

Agáta

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie