Prečo si vybrať naše produkty?

 

Nehľadajme v tom nič viac ako to čo je nám najprirodzenejšie, byť sami sebou, pretože nejde o žiadne špeciálne duchovno ani žiaden smer, ktorý by ste mali uznávať...všetko tkvie iba v našej prirodzenosti

 

Prečo si vybrať naše sviečky?

 

Okrem toho, že sú čisto prírodné, obsahujú 100% prírodný sójový vosk, prírodné esenciálne oleje z bylín a niektoré z nich aj sušené bylinky a kamene, nesú v sebe veľmi dôležité informácie, ktoré vám prostredníctvom nich chcem odovzdať. Aktuálne máme tri série sviečok z ktorých jedna sa skladá z bylinných sviečok, ktoré majú svoje špecifické účinky. Avšak ďalšie dve série majú za úlohu odovzdať vám všetko potrebné čo vám môže ukázať ako si pomôcť v živote zvládnuť rôzne situácie a pochopiť tak svojej podstate. Všetko má svoju hlavu a pätu a preto som tieto série vytvorila. Poďme si ich v krátkosti predstaviť:

 

Séria prírodných sviečok tri elementy

Obsahuje tri sviečky POKOJ, DÝCHANIE a LÁSKA, ktoré odzrkadľujú tri roviny nášho života, ktorými je potrebné začať, aby sme naštartovali náš nový pohľad na život.

Sviečky tieto roviny zastupujú a ja vám ku nim pridávam moju skúsenosť v pár myšlienkach, ktoré vám postupne predstavím.

 

Séria prírodných sviečok Zázrak v sviečke

Obsahuje tri sviečky POZITÍVNE VIBRÁCIE, ČISTÁ MYSEĽ a DOBRÝ SPÁNOK, ktoré nadväzujú na predošlú sériu a prostredníctvom ich významu vám odovzdám ešte hlbší pohľad do tejto tématiky.

 

Séria bylinných sviečok

Obsahuje 6 bylinných sviečok Levanduľa, Jazmín, Eukalyptus a mäta, Bylinka, Ruža a dopĺňa ich sviečka Les. Sviečky zastupujú prírodu a poukazujú na účinky byliniek. Túto sériu by som postupne rada doplniť aj o iné bylinné sviečky, keďže byliniek je nespočetné množstvo a ich esencie a účinky sú nenahraditeľné.

 

Zázračná alchemilka predstavuje to čo žijem

 

Agáta