Bylinky jednodruhové

Pri každej bylinke je uvedený popis, ktorý je spracovaný tak, aby sme ich vedeli od seba odlíšiť rovnako ako aj ich jednotlivé terapeutické vlastnosti. Takýchto vlastností má bylinka niekoľko, ja uvádzam iba niektoré a z môjho pohľadu tie najdôležitejšie, tak aby sme mohli bylinky vyselektovať a presne si určili ich prioritné účinky na naše telo.

V každom popise uvádzam aj dávkovanie a dobu užívania. Upozorňujem však, že každé telo a každý človek je iný a má svoje vlastné potreby a nastavenia, ktoré sa nedajú zovšeobecniť a teda toto dávkovanie a užívanie je akýsi odrazový mostík k tomu, aby sme začali svoje telo počúvať a všímalisi jeho reakciu na to čo do neho púšťame. Bylinky sú obrovským pomocníkom a treba s nimi narábať s opatrnosťou a nič nehnať do extrému tak ako aj užívanie a jeho samotnú dĺžku.

 Bylinky sú všetky v sušenej a drvenej forme, balené samostatne. Sú balené v eko vreckách a je potrebné skladovať ich v suchu a v tmavom prostredí. 

Rada by som však upozornila, že je potrebné zvážiť výber bylinky v spojitosti s konkrétnym problémom. Je možné obrátiť sa priamo na nás či už prostredníctvom emailu alebo telefónu, poprípade sa poradiť so svojim lekárom. Pri závažnom probléme je vždy prvoradá konzultácia s lekárom.

Všetky informácie uvedené na tejto webovej stránke majú informatívny charakter a slúžia iba ako odporúčanie!

 

 

 

Stránka 1 z 3 - 31 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 31 položiek celkom