Bylinná zmes - VYKAŠLIAVANIE

Bylinný čaj obsahujúci bylinky s priaznivými účinkami pri vykašliavaní. Určený na individuálne použitie.

Gramáž: 100g

Dostupnosť Skladom
Kód: 263
€6
Bylinná zmes - VYKAŠLIAVANIE

KAŠEĽ - VYKAŠLIAVANIE

 

Pľúca sú jedným z eliminačných kanálov, čo znamená, že ich prostredníctvom sa vylučujú z tela nežiaduce látky a toxíny. Kašeľ a hlien môžu byť našimi pomocníkmi a nie nepriateľmi, preto by sme ho nemali potláčať ale využiť v náš prospech. Ak nastane situácia, kedy je niektorý z iných eliminačných kanálov (obličky, črevá, pokožka...) zahltený, najčastejšie však črevá, nastáva zvýšená vylučovacia aktivita pľúc a zvykneme byť častejšie chorľaví, máme problémy s dýchaním a so zahlienením, chrípkou a hlavne kašľom.

 

Majorán záhradný – Expektorant, Antiinfekčný v prípade dýchacích ciest, uvoľňuje hlien

Ibiš lekársky – Mukolytikum – skvapalnenie hlienu pre jeho lepšie vykašliavanie

Divozel veľkokvetý – Expektorant, Antiflogistikum– pomáha pri uvoľňovaní hlienu a pôsobí protizápalovo

 

 

Forma užívania - vnútorne vo forme čaju:

Zmes dávkujeme po 1 čajovej lyžičke na 1 šálku prevarenej vody, necháme prikrytú lúhovať 10 - 15 minút. Takto pripravenú zmes užívame 2 x denne.

Doba užívania:

Užívame šesť dní po sebe pričom siedmy deň vynecháme a následne pokračujeme ôsmym dňom odznova. Takýmto spôsobom pokračujeme ďalej po dobu 3 - 4 týždňov.

Všetky informácie majú odporúčací charakter a nenahrádzajú lekársku starostlivosť, preto v prípade akútnych ťažkostí vyhľadajte svojho lekára.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie