Kasia Senna

Sušená bylinka na individuálne použitie

Gramáž: 50 g

Dostupnosť Skladom
Kód: 182
€1,60
Kasia Senna

Latinská názov: Cassia Senna

Časť bylinky: List, Plod

Terapeutické vlastnosti: Laxatívum

 

Kasia má účinky, ktoré pôsobia ako prírodné preháňadlo pri autointoxikácii (opätovnom vstrebávaní toxínov a nežiaducich látok usadených na črevných stenách) spôsobenej zápchou. Pri problémoch so zápchou je potrebné si uvedomiť, že naše telo môže byť zahltené toxicitou a škodlivými látkami, ktoré črevá nedokážu samotné vylúčiť a preto je veľmi dôležité sa tomuto problému okamžite venovať. Či už sa jedná o zápchu alebo naopak o prehánanie, oba prípady naznačujú, aby sme črevá a naše telo postupne začali zbavovať všetkého nežiaduceho čo sme doň za posledné roky dávali. V tom nám pomôže práve kasia, pretože podporuje črevnú peristaltiku a jednoznačne vyčistí hrubé črevo. Upozorňujem, že kasia nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy.

 

Forma užívania - vnútorne vo forme čaju:

Bylinku dávkujeme po 1 čajovej lyžičke na 1 šálku prevarenej vody, necháme prikrytú lúhovať 5 - 10 minút. Po vylúhovaní bylinku scedíme a takto pripravenú užívame 1 až 2 krát denne. Dôležitá poznámka k tejto bylinke: neužívať dlhodobo (niekoľko týždňov), iba podľa potreby pokým problém neustane, avšak v prípade dlho pretrvávajúcej zápchy je vhodné využiť našu zmes Detoxikácia, kde je kombinácia byliniek navrhnutá tak, aby pomohla črevnej peristaltike a naštartovala celý proces očisty čreva.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie