Masticha Active - Helikobakter pyroli

Neohodnotené
Značka: Masticha Terapia

100 kapsúl

Masticha Active – pravá chioská masticha obohatená o špeciálny kmeň baktérie Lactobacillus reuteri DSM17648 a aktívnu kultúru priateľskej kvasinky Saccharomyces Boulardii. Masticha Active je produkt s unikátnym zložením a rýchlymi účinkami.

  • Chioská masticha podporuje zdravie žalúdka a tráviaceho traktu.
  • Lactobacillus reuteri DSM17648 – patentovaný kmeň baktérie vyvinutý na liečbu bakteriálnych ochorení žalúdka. Priamo sa naviaže na helikobakter pylori a odstráni ho z tráviaceho traktu.
  • Saccharomyces Boulardii podľa výskumov zvyšuje účinky mastichy, stimuluje a stabilizuje imunitné odpovede organizmu pri nákaze. 
Dostupnosť Skladom
Kód: 557
€38,90
Masticha Active - Helikobakter pyroli
Neohodnotené
Značka: Masticha Terapia

Masticha Active sa odporúča pre tých, ktorí majú záujem prírodnou cestou podporiť zdravie svojho tráviacieho traktu.

Prejavy, ktoré vám napovedia, že váš tráviaci trakt nie je v poriadku sú predovšetkým tieto:

  • dyspeptické prejavy – bolesti brucha, pálenie záhy, kŕče v žalúdku, pocit plnosti, hnačky
  • prejavy spomaleného trávenia – nafukovanie, zápchy zápach z úst, ospalosť po jedle
  • kožné prejavy tráviacich problémov – ekzémy, akné, žihľavka
  • iné druhy problémov spojených s tráviacim traktom – ´mozgová hmla´, štiepenie nechtov, únava, potravinové intolerancie

Tieto a podobné prejavy môžu pri ich neskorom identifikovaní a liečení viesť k vážnejším ochoreniam ako je gastritída (zápal žalúdka), infekcia baktériou helikobakter pylori, žalúdočné vredy, či chronické zápalové ochorenia čriev.

Užívanie mastichy pomáha k správnemu fungovaniu tráviaceho traktu – v harmonizovanom tráviacom trakte dochádza aj k odstráneniu vyššie spomínaných prejavov.

Najvýznamnejším vedeckým dokumentom o účinkoch mastichy na helikobakter pylori je štúdia uverejnená v časopise New England Journal of Medicine z roku 1998, vykonaná univerzitnou nemocnicou Nottingham v Anglicku, ktorá dospela k záveru, ze chioská masticha má účinok proti Helikobakter pylori. Štúdia hovorí o tom že 1gram mastichy denne po dobu dvoch týždňov dokáže významne eliminovať rozšírenie baktérie h.pylori v žalúdku. Tento efekt mastichy bol popísaný v súvislosti s výskumom terapie žalúdočných vredov, ktorých vznik je vo vysokej miere zapríčinený práve baktériou helikobakter pylori.

Moja osobná skúsenosť: "Po užívaní práve tejto značky chioskej mastichy som sa už tri krát úspešne dostala z ochorenia Helikobakter pylori a zároveň dala do poriadku svoje tráviace ťažkosti, ktoré pretrvávali už roky. Spolu s bylinnou liečbou som tak nastavila svoje telo do rovnováhy." Agáta

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie