O nás

Milí moji návštevníci,

vitajte na mojom e-shope a dovoľte, aby som sa vám predstavila.

Moje meno je Agáta a túto stránku som vytvorila za účelom predstaviť vám produkty, ktoré vám môžu pomôcť v oblasti zdravia či už fyzického alebo psychického, poprípade vám spríjemniť váš každodenný život. Venujem sa fytoterapii a účinkom bylín na naše telo.

Zázračná alchemilka vznikla ako projekt, ktorý vo svojich úplných začiatkoch vyzeral celkom inak.

Ide tu o viac ako e-shop, pretože ide o posolstvo, ktoré vám chcem prostredníctvom jeho obsahu odovzdať.

Predstavujem vám prírodné produkty, ktoré mám vyskúšané a overené a ktoré nám denne pomáhajú. Posolstvo, ktoré v sebe nesú chcem posunúť ďalej, aby vám prinieslo presne to čo vám možno vo vašom živote chýba, čo v ňom hľadáte poprípade čo v ňom potrebujete zmeniť.

Sortiment e-shopu neustále dopĺňam o nové produkty s ktorými som ja moja rodina a moji zákazníci spokojní.

 

Prečo práve Zázračná alchemilka?

Alchemilka je rastlinka, ktorá zastupuje prírodu a samotný návrat k nej. Je to moja obľúbená bylinka a preto dostala svoje čestné miesto v názve tohto projektu.

Zázračné veci sa nám dejú neustále aj keď im mnoho krát iba my sami pripisujeme svoju zázračnosť. Naše telo, celé jeho fungovanie je zázrak, účinky všetkých vecí, energií a našich myšlienok, ktoré naň pôsobia uzdravujúco – to všetko môžeme nazvať zázrakom.

 

Agáta

 

V prípade, že si neviete vybrať ten správny produkt pre Vás a potrebujete pomôcť okrem výberu aj s jeho užívaním, obráťte sa priamo na mňa prostredníctvom nasledovných kontaktov:

Email: zazracnaalchemilka@gmail.com

Telefón: 0915225069

alebo

napíšte priamo do chatu na mojom facebookovom profile @zazracnaalchemilka

Rada odpoviem na Vaše otázky a dotazy :)