O NÁS

Milí moji návštevníci,

vitajte na našich stránkach a dovoľte, aby som sa vám predstavila.

Moje meno je Agáta a túto stránku som vytvorila za účelom predstaviť vám moju tvorbu a zároveň s ňou aj môj pohľad na život, zdravie a ostatné jeho aspekty.

Zázračná alchemilka vznikla ako projekt, ktorý vo svojich úplných začiatkoch vyzeral celkom inak.

Ide tu o viac ako e-shop, pretože ide o posolstvo, ktoré vám chcem prostredníctvom jeho obsahu odovzdať.

Predstavujem vám moje prírodné a bylinné ručne odlievané sviečky vlastnej výroby, bylinné zmesi podľa vlastných receptúr a bylinky, ktoré nám pomáhajú v každodennom živote a v neposlednom rade aj esenciálne oleje, ktoré sú práve čerstvou novinkou. Posolstvo, ktoré v sebe nesú chcem posunúť ďalej, aby vám prinieslo presne to čo vám možno vo vašom živote chýba, čo v ňom hľadáte poprípade čo v ňom potrebujete zmeniť. Toto smerovanie som zvolila práve preto, že dnešný svet je potrebné meniť, postupne, možno malými krôčikmi, avšak veľmi dôležitými pre vlastný život ale aj pre kolektívne vedomie.

 

Prečo práve Zázračná alchemilka?

Alchemilka je rastlinka, ktorá zastupuje prírodu a samotný návrat k nej. Je to moja obľúbená bylinka a preto dostala svoje čestné miesto v názve tohto projektu.

Zázračné veci sa nám dejú neustále aj keď im mnoho krát iba my sami pripisujeme svoju zázračnosť. Naše telo, celé jeho fungovanie je zázrak, účinky všetkých vecí, ktoré naň pôsobia uzdravujúco – to všetko môžeme nazvať zázrakom.

 

Do blízkej budúcnosti pripravujem veľkú novinku a to v podobe novej stránky, ktorá bude zameraná na moje služby v oblasti fytoterapie a koučingu - osobného rozvoja (aktuálne prebieha štádium výcviku). Okrem iného v nej nájdete aj program zameraný na obnovu telesného fungovania pomocou bylín a mojich bylinných zmesí. Pevne verím, že pomôže mnohým, ktorí si v ňom nájdu to svoje. Všetky informácie, ktoré podávam slúžia iba ako odporúčanie a preto v žiadnom prípade nenahrádzajú lekársku starostlivosť. Pri akomkoľvek zdravotnom probléme v prvom rade je potrebné obrátiť sa na lekára.

S radosťou vám odovzdám to, čo považujem za najpodstatnejšie v aktuálnej dobe.

 

Agáta

 

75A13542-D2CA-4E1A-91C9-C972E3F63031