Bylinná zmes PANKREAS, ŽLČNÍK, PEČEŇ

Bylinný čaj obsahujúci bylinky podporujúce funkciu pomocných orgánov trávenia - pankreas, žlčník, pečeň. Určený na individuálne použitie.

Gramáž: 100g

Dostupnosť Skladom
Kód: 260
€6
Bylinná zmes PANKREAS, ŽLČNÍK, PEČEŇ

 

Pri posilňovaní pečene je potrebné posilniť aj funkciu žlčníka a pankreasu. Pankreas a žlč pri trávení zohrávajú veľmi dôležitú úlohu a to práve v momente, kedy sa trávenina dostáva zo žalúdka do dvanástnika, kde sa zmieša so žlčou a pankreatickou šťavou. Je potrebné, aby sme stimulovali všetky tri orgány, pretože naväzujú jeden na druhý. Pomocou vybraných byliniek v tejto zmesi môžeme podporiť funkciu všetkých troch orgánov.

 

Bylinky, ktoré zmes obsahuje:

 

Čakanka obyčajná– Cholagogum – podporuje funkciu žlčníka a tvorbu žlče

Rozmarín lekársky – Stimulant činnosti pečene a žlčníka

Mäta prieporná – Hepatikum, Cholagogum + podpora činnosti pečene tvorby žlče a samotného žlčníka

Borievka obyčajná– Metabolikum, Stimulant pankreasu

 

Forma užívania - vnútorne vo forme čaju:

Zmes dávkujeme po 1 čajovej lyžičke na 1 šálku prevarenej vody, necháme prikrytú lúhovať 10 - 15 minút. Takto pripravenú zmes užívame 2 x denne.

Doba užívania:

Užívame šesť dní po sebe pričom siedmy deň vynecháme a následne pokračujeme ôsmym dňom odznova. Takýmto spôsobom pokračujeme ďalej po dobu 3 - 4 týždňov.

Všetky informácie majú odporúčací charakter a nenahrádzajú lekársku starostlivosť, preto v prípade akútnych ťažkostí vyhľadajte svojho lekára.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie