Životný koučing

Spájam prírodnú pomoc so správnym vnútorným nastavením, aby sme dosiahli rovnováhu.

 

Túto zložku s názvom životný koučiAK logo biele pozadie (tieň)-01ng som na našom e-shope vytvorila zámerne preto, že okrem fyzického zdravia, ktoré nám môže podporiť príroda a produkty z nej vyrobené, je dôležité zamerať sa na druhú polovicu úspechu ak bojujeme s akoukoľvek chorobou alebo problémom / neduhom, ktorý nás trápi.

Mojim poslaním okrem pomoci vám v rámci výberu vhodných produktov a ich kombinácie sa venujem aj tej druhej časti, aby bol úspech 100%tný a mohli sme tak žiť život naplno. Ako kouč tak pomáham druhým aj v oblasti ich bežného života, problémov a situácií do ktorých sa často krát dostávajú a nevedia z nich von.

Sme jeden celok a preto je dôležité, aby sme sa okrem fyzického zdravia pozreli aj na svoju vnútornú potrebu urobiť v živote zmenu, vyriešiť situáciu, zistiť kto som, čo ma baví, čo by som skutočne chcel a po čom túžim. To sú všetko hodnoty, na ktoré sme dávno zabudli a ktoré už dnes veľmi ťažko naciťujeme, pretože vnímame iba chaos a realitu okolo nás. Zabudli sme, že sme tvorcami a tam nastáva bod zlomu...

Pre viac informácií ma môžete kontaktovať prostredníctvom nasledovného kontaktu, poprípade sa môžete pozrieť na moju osobnú web stránku wwww.agatakocikova.sk. Uvádzam tam základné informácie týkajúce sa sedení, ktoré poskytujem.

Kontakt:

Email: agatakocikova@gmail.com

Telefón: 0915225069

Facebook: Agáta Kocíková - Certifikovaný kouč

Instagram: agatakocikova.coach

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie